— Servis a opravy žaluzií

Nabízíme kompletní servis všech druhů stínící techniky. Záruční a pozáruční servis našich výrobků. Zaměřujeme se na servis-opravy všech druhů žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu a výměny starých žaluzií za nové. Provádíme automatizace manuálně ovládaných venkovních žaluzií-rolet, výměny pohonů a ovladačů. Zaměřujeme se na servis-opravy převážně v Ostravě a Moravskoslezkém kraji. Opravy provádíme většinou na místě. Můžeme poskytnout servisní služby i v jiném kraji. Pro vyšší náklady na dopravu se Vám to vyplatí při větším objemu našich služeb.

— Servis žaluzií

Cenu za servis / opravu žaluzií Vám stanovíme po příjezdu na místo a po shlédnutí situace, rozlohy a typu žaluzií. Cenu a termín opravy jsme schopni sdělit i telefonicky po podrobném popisu závady žaluzií.

— Nové žaluzie

Cenu stanovujeme na místě u zákazníka rychlým zaměřením ploch a výběru typu žaluzií.

Dodávku a montáž nových žaluzií realizujeme obvykle během 1-2 pracovních dní.

— Pozáruční servis a údržba oken a žaluzií

Zaměřujeme se také na servis, opravu a údržbu plastových a euro oken i dveří, včetně dodávky a montáže jejich doplňků jako jsou horizontální žaluzie a sítě proti hmyzu.

Pokud chcete, aby vám okna a dveře dobře sloužily, poskytněte jim pravidelný servis a seřízení oken a dveří od odborníků. Nesprávné zacházení a údržba sníží jejich funkčnost a životnost, nebo je dokonce nenávratně poškodí. Pravidelné seřízení oken prodlouží životnost okna.

Pravidelným servisem oken zajistíte jejich dlouholetou funkčnost a předejdete do budoucna nákladným opravám! Častým problémem bývají i vychozené kliky u oken, které pak neplní svoji funkci a je potřeba je vyměnit za nové. Výrobci okenního kování doporučují provést servis oken minimálně 1x ročně. Spočívá to v kontrole funkčnosti, nastavení a promazání všech pohyblivých částí a závěrových bodů kování.