— Alarmy Jablotron 100 - zabezpečovací systém

Alarm Jablotron 100 je špičkový elektronický zabezpečovací systém objektů. Je vhodný pro veškeré objekty jako jsou sklady, obchody, kanceláře, ale i rodinné domy a dílny. Tento revoluční systém Vám nejen že pohlídá objekty proti zlodějům, ale dokáže také ohlásit požár, zdravotní potíže a mnoho dalšího.

Jablotron 100 nabízí také domovní automatizaci. Můžete tak třeba ovládat domácí topení na dálku, nebo detektorem pohybu zapínat spotřebiče.

— Výhody alarmu Jablotron 100

Mezi hlavní přednosti alarmu Jablotron 100 patří bezesporu snadné uživatelské ovládaní, on-line přístup pomocí bezplatné internetové samoobsluhy a šetrná instalace pro Váš objekt díky kombinace drátové i bezdrátové technologie.

— Proč alarm od nás?

Díky dlouhodobým zkušenstem v této oblasti jme získali certifikát výrobce alarmů Jablotron 100, můžeme Vám tak nabídnout profesionální instalaci a příjemné jednání.

— Technická specifikace alarmu Jablotron 100

– až 120 sběrnicových nebo bezdrátových zón
– až 300 uživatelských kódů
– až 15 sekcí
– až 32 programovatelných výstupů
– 20 vzájemně nezávislých kalendářů
– SMS reporty ze systému až 30 uživatelům
– 15 uživatelů má možnost využívat kromě SMS i hlasové reporty
– 5 nastavitelných PCO
– 5 volitelných protokolů pro PCO

Ústředna má vestavěný GSM/GPRS/LAN komunikátor, který umožňuje hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli nebo středisky PCO. Je vybaven 1GB paměťovou kartou pro uchování dat událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků atd.

— Představení EZS Jablotron 100

O tom, jak elektronický zabezpečovací systém Jablotron 100 funguje se dozvíte v následujícím videu.