— Markýzy pro příjemný chládek na terase

Jižní strana je na terasu jako stvořená, přes poledne však bývá horko někdy až nesnesitelné, a proto doporučujeme terasu zastínit. Přijďte si vybrat markýzu přesně podle barev Vašeho exteriéru. Zvolit si můžete nejen plachtu markýzy, ale i rám. Například kazetová markýza působí po zatažení jako designový prvek. Líbí se Vám antracitová linie na bílém domě, nebo sháníte výraznou barvu pro rozbití vyladěného exteriéru? Volba je jen na Vás.

— Jaké markýzy vyrábíme?

  • Výsuvné markýzy, klasika, která neomrzí
  • Kazetové markýzy, jako elegantní řešení pro moderní domy
  • Svislé fasádní clony, co si poradí nejen s bočním větrem
  • Samostatně stojící stínění pro posezení uprostřed zahrady

— Odolné materiály a pevná konstrukce

Bojíte se, že markýzu odnese vítr? Ty špatně vyrobené možná ano. U markýzy je zkrátka materiál konstrukce tím nejdůležitějším článkem. Lehká, ale pevná konstrukce zaručí stabilitu a vítr nebude mít šanci. Markýzy jsou opatřeny kvalitním komaxitovým nátěrem, aby byla odolnost vůči povětrnostním vlivům maximální. Samotná konstrukce pochází od významného švýcarského výrobce STOBAG. Výsuvnou markýzu můžete opatřit elektrickým ovládáním a čidlem slunce/vítr, abyste nemuseli na zatahování markýzy k večeru nebo při silném větru myslet.

— Látky od světových výrobců

Další kapitolou je pak volba druhu látky. Pokud je nekvalitní, může se protrhnout, nebo vyblednout na slunci. Proto látky odebíráme pouze od renomovaných výrobců. Spolupracujeme s rakouskou firmou SATTLER, nebo italskou PARA. Látky jsou napuštěny impregnací, takže při správném ošetřování čekejte velmi dlouhou životnost – a navíc, po dešti perfektně schnou.

Máte zájem o kvalitní markýzu? Neváhejte se nám ozvat.