— Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou nezaměnitelným bytovým doplňkem všude tam, kde se klade vyšší důraz na estetický dojem interiéru. Obzvlášť vhodné jsou do reprezentačních prostor, bank, firem, kanceláří, hal, apod. Splňují nejvyšší estetické kritéria funkčnosti a kvality i toho nejnáročnějšího zákazníka. Existují v pestré barevné škále. Ovládání je velmi jednoduché a to pomocí šňůrky a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, dále pak svislých polyesterových lamel zavěšených na horních jezdcích pomocí plastových držáků ve stálobarevném a maximálně antistatickém provedení

— Údržba

Žaluzie je dobré pravidelně čistit antistatickou utěrkou, nebo mytím vlažnou vodou do 30 °C s použitím čistících prostředků. Při údržbě se látka nesmí zlomit ani pokrčit!

— Vzorníky látek vertikálních žaluzií

Madeira

Nilo

Quebec

Rembrandt

Rio

Shantung

Creppe

Moonlight

Itaca

Van Gogh

— Provázkové vertikální žaluzie

Nový módní a moderní interiérový doplněk domácností, kanceláří, prodejen, barů, kaváren nabízí širokou pestrou paletu barev (27 odstínů). Jednoduchý a cenově dostupný způsob jak se odlišit, udělat, dotvořit si vlastní interiér dle nejnovějších trendů ve stylových barvách.Podobně jako vertikální látkové žaluzie i základ provázkových vertikálních žaluzií tvoří nosný rám-kolejnice ve které se nacházejí vodící jezdce. Na rozdíl od látek-127 mm a zavěšených na háčky, jsou provázkové žaluzie široké 89mm a jsou uchyceny na takzvaný klip závěs-jednoduchá montáž.

— Vzorník provázkových látek

— Žaluzie Nature concept

Nature concept je nejnovějším a nejmodernějším trendem pro interiér domácností, kanceláří, konferenčních místností, kaváren a restauračních zařízení. Jak už samotný název napovídá, tento typ látek je vyroben z čistě přírodních materiálů. Základním materiálem pro tuto kolekci je papír. Látky Nature concept patří do skupiny vertikálních látek a podobně jako vertikální látkové žaluzie, je jejich ovládání velmi jednoduché – pomocí šňůry a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, svislých lamel tvořenými z více než 70% papírem (PAP), zavěšených na horních jezdcích pomocí držáků z plastu-věšáček a v dolní části zatížené vloženým závažím. V nabídce je 10 typů látek v jedinečných kombinacích barev a odstínů, které si najdou svůj prostor v každé místnosti.

— Vzorník provázkových látek

Teak Tokio

Oak Tokio

Grey Beijing

Mango Nara

Pepper Osaka

Latte Osaka

Mocha Oskaka

White Pap

Brown Pap

Black Pap